elenco Aziende - HOME PAGE -

NUTRY : suche włosy
< NAPURA BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - NAPURA


NUTRY : SUCHE WłOSY
NUTRY : CAPELLI SECCHI
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 83083 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

NUTRY : suche włosy
NUTRY : CAPELLI SECCHI
Ekskluzywny zabieg

zaprojektowane, aby idealnie nienaruszone i funkcjonalne keratyny strukturę włosa, dziękiidealnym odżywcze i nawilżające brakuje włosy łamliwe, matowe i suche.

M | 8 NUTRY />
Koncentrat białka na celu wzmocnienie włókna włosa, podwyższenie jakości dzięki natychmiastowej i długotrwałe nawilżenie. Białka Cashmere zintegrować keratyny poprawę odporności miękkości. Ekstrakt wodny Lilia wzmacnia i mocuje wewnętrzną nawilżenie włosów. Zastosowanie w tygodniu.
Opakowanie: 30 ml butelka w pudełku z 5 szt..

S | 8 NUTRY />
Szczególne szampon do włosów suchych, przez potężnego nawilżający - odżywcze. Proteiny kaszmiru zintegrować bezpośrednio do włókna włosa, przywracając optymalny poziom nawilżenia i pozostawiając włosy jedwabiste i bardzo posłuszny. Jednocześnie ekstrakty białkowe z pszenicy i migdałowy wzmocnienia i odżywiają włosy, nawilżające przez dłuższy czas z powodu powstawania światła pochwy i trwałe. Wykonane z bardzo miękkie naturalne surfaktanty SLS bezpłatnych, włosy po umyciu, są obszerne, miękkie i błyszczące. Zastosowanie w tygodniu.
Opakowanie :. butelki 200 i 1000 ml

C |
Klimatyzacja śmietaną
Odżywczy krem na piękno włosów z intensywnym działaniu nawilżającym, specjalnie do leczeniawynika kruche i suche. Cashmere Białka, pszenicy i migdałów odżywia włókno włosa, a wyciągi z Altea i Lily zwrotu energii do włosów i głębokiego nawilżenia. Oleje o niezwykłym połysku i jedwabistość. Unikalny i podstawową gest rewitalizuje, nawilża i poprawia teksturę włosów bez obciążania, przywracając ich pierwotny uległość i ciało. Korzystanie tygodniowy
Pojemnik:. 200 ml i 750 ml tubka butelka


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy