elenco Aziende - HOME PAGE -

Oxidizing Emulsion Cream
< FREE LIMIX BACK

Ngjyra e flokeve Zhvilluesit - FREE LIMIX


OXIDIZING EMULSION CREAM
EMULSIONE OSSIDANTE NË Crema
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 73886 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Oxidizing Emulsion Cream
EMULSIONE OSSIDANTE NË Crema
Tags EMULSION oxidant FreeLimix, shumë të teknologjike dhe e këndshme parfum me shije frute, mixes të përkryer me ngjyra krem ​​për të krijuar luan e dritës dhe efektet e hije të cilat rrisin prerë dhe të japë dritën në fytyrë.
Lehtë për të aplikuar, në sajë të creaminess unik, luan një butë mbi flokët pa dëmtuar ato.
Në dispozicion në 4 vëllime të ndryshme:. 10, 20, 30 dhe 40
kuti : shishe të 150 dhe 990 ml

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy